Slide

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

1997 yılında Türkiye’de ilk kez Toz İndirgeme sistemi üretimini gerçekleştirmiş olan firmamız,  sistemi 2000 yılında Türk Patent Enstitüsünün FAYDALI MODEL belgesi ile Sismak adına tescil ettirmiştir.

Türkiye’de Pazar payı % 80 den fazla olan SİSMAK, 1999 yılında başlattığı yurt dışı çalışmaları sonucu, yurtdışına da anahtar teslim veya projelendirme bazında ürün ve   bu alandaki hizmetlerini ihraç etmektedir.

Başarılı projeleri ile yurt dışında da aranan bir marka haline gelen firmamız, 50’nin üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır. Dünyaca ünlü firmaların ilk tercihi ve çözüm ortağı olan firmamız profesyonel ve uzman ekibi ile sektöre katkılarını sürdürmektedir.

Toz indirgeme ve çevre koruma alanında bir ikon haline gelmiş olan firmamız 25 yıl önce başlattığı bu girişim sayesinde Türkiye de bir sektör yaratmış olup, binlerce insana iş olanağı ve yine binlerce çevresel soruna çözüm olmuştur.

Sektördeki lider konumumuzun omuzlarımıza yüklediği sorumluluk bilinci ile,müşterilerimize her zaman daha iyisini sunmak başlıca görevimizdir.  Sismak ailesi olarak amacımız, çeyrek asırlık tecrübelirimizi sanayicimizle paylaşarak, çevresel sorunlarına sürdürülebilir ve spesifik çözümler üretmek,  böylelikle hepimizin sorumluluğu olan çevre bilinci ve sevgisini gelecek nesillere taşımaktır.